První pátrání

Datum: 16. 11. 2023 - 19. 11. 2023
Sraz: ve čtvrtek 16. 11. na klubovně v 16:45 hod.
Cena: 400,-Kč
Návrat: v neděli 19. 11. 2023 okolo 13:25 hod na autobusové nádraží Zlín

Program: Ve čtvrtek a v pátek během dne proběhne na klubovně úvod do Larpu a spolu s ním i Workshop kde se budou dodělávat zbraně a kostýmy. V pátek odpoledne se přesuneme autobusem na chatu na Držkové, na které proběhne LARP (hra v přírodě, kdy každý si vytvoří „postavu“ povolání např. elfa válečníka, trpaslíka kouzelníka, hobita hraničáře a společně v družině dobrodruhů vyrážíte za dobrodružstvím např. najít poklad, zachránit princeznu před skřety).

S sebou si vezmi: spacák, karimatku, PŘEZŮVKY, věci na schůzku (zápisník, stezku, psací potřeby, uzlovačku, šátek a KPZ), ešus, lžíce, nůž, baterku, pláštěnku, věci na spaní, hygienické potřeby (kartáček, pasta, mýdlo), oblečení na ven (kalhoty, bundu, čepici a rukavice), pevné boty, věci na převlečení do chaty, hrneček na pití.
Jídlo: s sebou si vezmi jídlo na čtvrteční večeři, páteční snídaní, svačinu, oběd a svačinu. K tomu láhev s pitím. Od páteční večeře do nedělního oběda bude jídlo zajištěné na chatě na Držkové. V ceně je zahrnutá doprava MHD a autobus na Držkovou a zpět, ubytování na chatě a jídlo od pátku do neděle.
Spaní: Klubovna – je vybavena elektřinou a funkční kuchyňkou (mikrovlnka, trouba, varná konvice), spaní na zemi. Chata na Držkové – vybavena elektřinou, topí se dřevem, suché záchody, spaní na palandách, kuchyň vybavená mikrovlnou a kamny

Dokumenty ke stažení: