Schůzky

Oddílová nebo družinová schůzka je tou nejčastější akcí, kterou každý týden skaut se svým oddílem nebo družinou zažívá.

Termín konání družinových schůzek

• Čtvrtek, 16:30 hodin

Vybavení na schůzku

• Zápisník, psací potřeby
  • Nováček / Skautská stezka
  • Deník
  • Uzlovačka
  • Šátek
  • KZP

Byl aktualizován obsah KPZ, informace o obsahu nové KPZ nalezenete níže.

KPZ - Krabička poslední záchrany

1x obinadlo elastické (širší), 2x sterilní obvaz, 1x leukoplast, 1ks střihací náplasti, 1x jodisol (malá ampulka - cena asi 40kč), 1x rouška na dýchání z úst do úst, 1x pár gumových rukavic, 1x pevný sáček ("dýlerák"), 2x jehla a pevná nit (dvě barvy), 1x sirky a skrtátko, 1ks březové kůry, 1x trojcípý šátek, 3x spínací špendlík, 1x sto koruna, 1x nůžky (stačí malé), 1x tužka a kus bílého papíru.

Výše uvedené složení KPZ je víceméně povinné, mohou se přidat ale i další věci dle vlastního uvážení.

Všechny věci je dobré uspořádat do malé krabičky nebo obalu na malou lékárničku (viz. níže). Všechny věci je dobré v KZP uspořádat a správně uskladnit. Je nutné aby byly sirky, škrtátko a březová kůra zabaleny v dýleráčku, aby nenavlhly.