Informace pro zájemce

Pokud máš zájem stát se členem oddílu nebo si alespoň zkusit jak to vypadá (a dosahuješ věku 10 až 14 let), můžeš se za námi stavit na schůzku na skautskou klubovnu za Baťovou nemocnicí. Informace o poloze klubovny nalezneš zde. Termín schůzek nalezneš v sekci Informace pro skauty.

Co si v našem oddíle můžeš zkusit?

Naše zájmy jsou různorodé, přičemž vysokou váhu klademe hlavně na fantasy, ale také skauting, horolezectví, sporty a další velké množství jiných aktivit. Mimo to, že se zde můžeš naučit spoustu zajimavých věcí, poznáš zde i spoustu nových kamarádů.

Pokud tě opravdu zajímá co se v našem oddíle děje nebo co všechno děláme, tak ti doporučujeme projít tyhle stránky, které ti toho hodně nastíní.

Nejvhodnější jsou sekce Oddílové aktivity a Fotogalerie.

Jestliže se ptáš, jak je skauting časově náročný, přečti si tohle

• 1x týdně se pravidelně koná družinová schůzka
  • 1x měsíčně se jede na víkendovou výpravu
  • 1x ročně se o prázdninách jezdí na 14 denní tábor

Dále se také účastníme různých skautských závodů, jak skautsky zaměřených, tak i sportovních (např.: fotbal, florbal nebo i volejbal).

Hledáš jiný oddíl?

Pokud hledáš dívčí oddíl nebo oddíl pro děti jiného věku, podívej se na stránky našeho střediska http://www.skautizlin.cz,kde nalezneš ostatní oddíly.