Bilbovky 2023

Vážený kamaráde, rádi bychom tě pozvali na víkendové posezení do naší male útulné hobití nory u příležitosti oslavy narození ctěného a váženého hobita pana Bilba Pytlíka.

Celá událost proběhne o víkendu 22. – 24. záři 2023 na naší klubovně za Baťovou nemocnicí. Pozvaní hosté nechť dorazí v 17:00 hod v pátek, zde budou mít možnost se ubytovat a následně se účastnit programu. Ukončení celé akce proběhne v neděli ve 12:15 hodin.

Ten kdo využije pohodlí hobití nory a bude chtít přespat nechť si s sebou vezme: spacák, karimatku, malý polštářek, věci na spaní, hygienické potřeby a ručník, přezůvky, malou baterku a plyšáka na spaní.

Je dobré si též přibalit jídlo na celé tři dny, tzn. páteční večeři. Dále sobotní snídani, přesnídávku, oběd, svačinu a večeři a nedělní snídani, svačinu. Na klubovně je možnost využít kuchyňku kde je plynový sporák a mikrovlnka. Jídlo lze uložit do lednice. Doporučuji vše řádně označit. Nádobí si vezmi svoje, doporučuji ešus, lžíci a nůž a stejně tak i hrnek. Počítej s tím, že v případě pěkného počasí bude v sobotu odpoledne rozdělaný oheň a kdo si vzal s sebou, opeče si buřty.

Jako společenský oděv doporučuje vhodný fantasy kostým. Vítání jsou válečníci, zloději, léčitelé i kouzelníci. A na co se můžeš těšit? V pátek si zahrajeme malý LARP ve fantasy kostýmech. V sobotu dopoledne připravíme noru a okolí pro hlavní zábavu a po obědě vše vypukne. Můžeš si vyzkoušet různé aktivity od střelby z luku, turnaji v šermu či dekomlatu, kouzelnickém souboji, až po práci s kůží či výroby zdobeného nosiče Betlémského světla. K tomu proběhnou hobití soutěže v ringu či přehazce. Večer se ponoříme do světa dobrodružství a tajemna a zahrajeme si hry na hrdiny či hru s upíry. S nedělní rozbřeskem zahájíme figurkou hru Mordheim, kde hrají fantasy družiny na bitevním stole souboj při hledání magických substancí.

• Zahájení: Pátek 17:00
  • Ukončení: Neděle 12:15
  • Místo: klubovna za Baťovou nemocnicí

S sebou si nezapomeňte:

• spacák, karimatku, malý polštářek, věci na spaní, hygienické potřeby a ručník, přezůvky, malou baterku, plyšáka na spaní + jídlo (rozepsáno výše)

Těší se na tebe parta dobrodruhů z 18. oddílu Templáři Zlín