Vánoční výprava + Florbal

Na začátku prosince se s oddílem budete moct vydat na další výpravu. Tato proběhne ve farním domě na Kudlově a bude celá s vánoční tématikou. Společně se podíváme na některé vánoční tradice, proběhne mistr uzlování a dárková loterie (více info v pozvánce) a těšit se můžete samozřejmě i na vánoční večeři.

Zároveň v sobotu proběhne v tělocvičně Gymnázia Lesní čtvrť celostředisková florbalová akce, které se také zúčastníme. Tam se utká několik týmů složených z lidí přes celé středisko. Ty se však budou skládat až na místě, aby byly co nejvíce vyvážené, takže se nemusíte bát, že byste si nezahráli.

Termín: 2. - 4.12. 2022
Místo: Farní dům na Kudlově
Sraz: pátek 17:15 na zastávce Školní
Návarat: neděle 11:28 na Nám. Míru
Cena: 300,- Kč (250,- za výpravu + 50,- za florbal)
S sebou: cukroví na ochutnávku, ořechovou skořápku, nůžky, lepidlo, povinné věci na schůzku, jablko, svíčku do skořápky, spacák, oblečení dovnitř, ven a na spaní, hygienu, přezůvky, skautský kroj 
+ sportovní oděv, lahev na pití a florbalovou hůl (ta se případně dá i půjčit na místě)

Dokumenty ke stažení: