Výprava na běžky

Začátkem února proběhne tradiční výprava na Držkovou, v rámci které proběhne jednodenní výlet na běžkách. Ti, co běžky nemají, se zúčastní túry. Na programu budou samozřejmě hry, rukodělné činnosti, celovíkendová hra a další aktivity.

Doplňující informace:

Termín: 1. 2. 2018 (čt) - 4. 2. 2018 (pá)
Místo: Skautská chata, Držková
Sraz: 18:10 hodin, autobusové nádr. Zlín
Návrat: 12:47 hodin, autobusové nádr. Zlín
Cena: 250,- Kč (doprava, ubytování, část potravin)

Dokumenty ke stažení:

Suroviny na vaření s sebou:

  • 1/2 chleba, 3x cibule, 3x brambor, 1x pytlík rýže, 3x stroužek česnek, 2x vejce, 1x paprika, 1x omáčka na těstoviny (rajčatová), 1x paštika, 1x tavený sýr, 1x konzerva kukuřice, 1x konzerva hrášek, 1x konzerva rajčata, 1x jídlo na celodenní výlet, 1x makovec/buchta, 5x svačina (oplatek, jablko, mrkev), 2x špekáček, 70g protlak

Běžky nebrat! Na Držkové není dostatek sněhu.