Podruh 2017

PoDruH (Podzimní Družinové Hry) je tradiční akce, které se účastní celé středisko. Na akci bývají účastníci z většiny oddílů střediska a hlavním smyslem akce je právě seznámení s ostatními členy a vytvoření vazeb pro budoucí spolupráci. Na programu budou různé druhy her a aktivit, vrcholem pak bude dopolední městská hra.

Organizátorem akce je středisko, resp. vybraní jednotlivci, nikoli náš oddíl. Pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit, ale je možné, že nebudeme moci všechny Vaše dotazy zodpovědět. Proto se můžete obrátit na organizátora akce uvedeného v pozvánce.

Doplňující informace:

Termín: 20. 10. 2017 - 22. 10. 2017
Sraz: 15:30 hodin, Vlakové nádraží Zlín
Návrat: 14:45 hodin, Vlakové nádraží Otrokovice
Cena: 350,- Kč (strava, doprava, ubytování, materiál)
Záloha: 100,- Kč (nevratná záloha z celkové částky)

Dokumenty ke stažení: