Informace k táboru 2022

Už končí květen a tábor se velice rychle blíží a my tu máme další informace k průběhu tábora. 

Pozor, údaje uvedené v předběžné přihlášce nemusí být aktuální. Údaje uvedené zde aktuální jsou.

Přihláška na tábor - V prvním dokumentu jsou krom samotné přihlášky informace o platbě zbytku ceny tábora, kterou je nutné uhradit do 15.6. Pro variabilní symbol se podívejte do tabulky v předběžné přihlášce. Dále je zde dotazník o zdravotní způsobilosti dítěte a na konci informace o chodu tábora a důležité datum 16.6. kdy na schůzce proběhne schůzka s rodiči ohledně tábora. Na této schůzce je nutné nejpozději odevzdat přihlášku i se zdravotní způsobilostí, nebo je možné odevzdat na kterékoliv dřívější schůzce.

Prohlášení o bezinfekčnosti - Vyplňuje a odevzdává se v den odjezdu dítěte na tábor

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na táboře - Všechny děti účastníci se zotavovací akce musí mít platné prohlášení o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci či škole v přírodě. Dokument dítěti vystavuje jeho lékař pro děti a dorost, má platnost 2 roky a tedy je použitelný na více táborových akcí. Typicky je jeho vystavení možné spojit s pravidelnou preventivní prohlídkou, která probíhá jednou za dva roky, a tak obvykle není nutné speciálně kvůli papíru navštěvovat lékaře v jiný termín.

Vybavení táborníka - Seznam věcí, které každý účastník tábora bude potřebovat mít s sebou.

GPS souřadnice tábora - 49°20'12.001"N, 17°47'0.960"E

Stavěčka tábora - proběhne 3.7. od 8:30 hod, přijeďte nám prosím i s rodiči pomoct, se stavbou tábora. To bude trvat maximálně do 12 hodin.

Odjezd z tábora - 16.7. mezi 9:00 a 10:00

Dokumenty ke stažení: