Výprava na Držkovou - LARP Workshop

V květnu nás teď čeká další víkendová výprava na Držkovou, kde si bude každý moci vyrobit svůj meč, který pak využije buď na táboře, nebo na některé z LARPových výprav a akcí. Mimo to se budou dále pilovat skautské dovednosti, hrát hry a večerní posezení u ohně také nebude chybět. 

Kdy: 13.-15. května 2022
Sraz: Pátek (13.5.) v 16:20 na autobusovém nádraží ve Zlíně - nástupiště č. 5
Návrat: Neděle (15.5.) v 15:55 na autobusovém nádraží ve Zlíně
Cena: 250,- Kč
S sebou: Jídlo do družiny (bude přerozděleno ve čtvrtek na schůzce), průkazku do autobusu, spacák, psací potřeby, skautskou stezku, ešus, příbor, věci na schůzku (šátek a uzlovačka především), přezůvky, oblečení a obuv na ven, oblečení na spaní, hygienické potřeby, ručník, věci na LARP Workshop (kůže či látky, jestliže si budete chtít vyrobit 
Jídlo: Vařit se bude společně po družinách.
Program: Opékání klobás a buřtů, LARP workshop (výroba mečů, váčků či varkočů), skautské hry.
Kontakt: Mára 603 534 392, Kryštof 604 614 997, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dokumenty ke stažení: