Závěrečná výprava

V červnu to teď bude druhá výprava a zároveň bude závěrečnou výpravou v tomto školním roce. Výprava bude z velké části putovní, s přespáním v přírodě. Těšit se ale rozhodně můžete i na jiné aktivity jako návštěvu zajímavých míst, airsoft, či jiné pohybové hry.

Doplňující informace:

Termín: 25. - 27.6. 2021
Místo: Brdo, Bunč a okolí
Sraz: 15:05 hodin, Autobusové nádraží Zlín
Návrat: 15:01 hodin, Vlakové nádraží Zlín
Cena: 200,- Kč
S sebou: 

  • Skautský kroj (kdo nemá, tak oddílové tričko), oblečení na spaní, oblečení na túru (větrovka, kalhoty/kraťasy), pevné boty, pláštěnku, plavky, ručník, pokrývka hlavy, respirátor (alespoň 2 FFP2 nebo 4 roušky)
  • Spacák, karimatka, hygienické potřeby, ešus, lžíce, nůž
  • Jídlo na 3 dny (2×jablko, 2×polévka ze sáčku, těstoviny, sůl), vodu (3 litry)
  • Věci na airsoft - ochranné brýle, pistole, kuličky (kdo nemá, může si půjčit ve čtvrtek na klubovně)
  • Všichni s sebou musí mít po celou dobu výpravy platný COVID test!

Věci pro družinu: Lano, plachta, sekera, vařič a bomba

Dokumenty ke stažení: