Výprava pro nováčky

Zároveň s Podruhem 2015, který je určený spíše pro starší členy oddílu, proběhne výprava pro nováčky. Spát se bude na chatě a vaření bude mít každý ve vlastní režii (námět na jednoduchý jídelníček naleznete zde). Na programu budou samozřejmě různé hry od pohybových na louce až po Dračí Doupě. Chybět nebude i klasický skautský program. Všechny potřebné věci naleznete v pozvánce níže. Na výpravu pojedeme městskou hromadnou dopravou, proto si nezapomeňte vzít 4 jízdenky na MHD. Autobusem se dopravíme na Velíkovou a posléze půjdeme kus cesty pěšky k chatě.

Doplňující informace:

Termín: 23.10.2015 - 25.10.2015
Sraz: 17:00 hodin, autobusová zastávka Vysoká mez ve Zlíně
Návrat: 15:06 hodin, autobusová zastávka Vysoká mez ve Zlíně
Cena: 120,- Kč

S sebou si nezapomeňte vzít 4 jízdenky na MHD!

Dokumenty ke stažení: