Betlémské světlo

Náš oddíl bude tradičně předávat Betlémské světlo rodinám, přátelům a veřejnosti. Letos akce proběhne před vstupem do Městského divadla Zlín, kde budeme za dodržení všech protiepidemických opatření předávat světlo do luceren, které si lidé přinesou.

Základní informace:

Termín: 23. 12. 2020
Místo: Městské divadlo Zlín
Sraz: 09:45
hodin, před MDZ
Ukončení: 11:40 hodin

Primární kontakt:

  • Alena Pekařová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 736 489 846

Předávání Betlémského světla veřejnosti bude probíhat v 10:00 - 11:30 hodin. Více informací pro skauty je možné najít v pozvánce, informace pro veřejnost pak na Facebookové stránce a události.

Důležité: Vzhledem k měnící se epidemické situaci sledujte tento web a naše stránky na Facebooku a Facebookovou událost.

Aktualizované informace pro členy oddílu ke dni 17. 12. 2020:

Bohužel došlo ke zhoršení situace a nacházíme se ve stupni PES 4. Tento stupeň dovoluje setkání skupin o max. 6ti lidech celkem. Betlémské světlo tedy bude probíhat za pomoci 4 členů oddílu (vedoucí a roveři) a vždy si budou moci zároveň připalovat max. 2 lidé, kteří si přijdou pro světlo a zbytek bude muset stát ve frontě s dvoumetrovými rozestupy mimo prostory divadla (kde již akce neprobíhá).

Z tohoto důvodu jsme nutni zrušit účast členů oddílu na PŘEDÁVÁNÍ světla. Je však MOŽNÉ SI PRO SVĚTLO PŘIJÍT. Pro zájemce stále platí bonusový úkol. Pokud vyrobené lucerny přinesete, získáte body do bodování.